Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak államvizsgánál a vizsgabizottsággal való összeférhetetlenség esetén?

Figyelt kérdés

Már sokadszorra bukom meg az államvizsgán, úgy, hogy rengeteget készültem rá. Még mielőtt az értelmiség elkezdené firtatni a képességeimet leirom, hogy évente kb 2 embert enged át ugyanez a vizsgabizottság, sportot űznek a tanulók buktatásából.

Szeretném, ha meglenne a papír, nagyon sokat dolgoztam érte, tanultam (a jegyem is mind 4,5)

Arra a kérdésre, hogy lehet-e új vizsgabizottság kérni, a TO egyik tagjától azt a választ kaptam, hogy "nem tanácsos"

Ez egy évek óta fennálló probléma ezen a karon, de már nagyon sokan beletörődtek...



2020. jún. 18. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaszabályzataba le van irva, hogy az adott egyetemen mit lehet és mit nem. Nálunk is azt mondták, hogy nem ajánlott. De amugy kérni kérhetsz szerintem, csak lehet, hogy még rosszabbakat kapsz.
2020. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!