Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kulfodlrol at lehet iratkozni...

Kulfodlrol at lehet iratkozni magyarorszagra egyetemre?

Figyelt kérdés
Dietetika szakon vagyok, elso evemet kulfoldon vegeztem el de masodik evtol at szeretnek iratkozni Magyarorszagon az egyik egyetemre, szinten erre a szakra. Ez lehetseges?

#egyetem #külföld #Atirtakozas
2020. jún. 22. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szemelj ki egy iskolát, írj e-mailt a tanulmányi osztálynak, hogy lehet-e.

A régi tantárgyaidról kérj ilyen teljesítési igazolást (szeirntem fizetni kell érte, és mondjuk ilyen 500-1500 Ft között talán, hogy el tudd fogadtatni a tárgyakat; amúgy nemtom el tudnád-e fogadtatni, mert lehet olyan nyelven állítanák ki, amit ott a TO-n nem ismernek; de lehet, hogy hívnának valakit a konferenciára, hogy megállapítsák, hogy elfogadják-e teljesítettnek; és nem feltétlen minden tantárgy tematikája fed egy másikat 75%-ban; de még akár olyan is létezhet, hogy két tantárgynak a tematikája, ott együttvéve egy tantárgy egy másik iskolában.

De szóval érdeklődd meg; ha érdekel, ozt annyi.

2020. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!