Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tenyleg nem er...

Mit gondoltok tenyleg nem er az ember semmit sem okj vegzettseggel?

Figyelt kérdés
Van 3 okj-m.Es ma a fejemhez vagta egy illeto,hogy semmit sem erek vele.En elmondtam neki, a semmitol tobb, tehat tobb mint a csupasz fenek,meg mindig jobb mintha nem lenne semmim.De dolgozni van amelyik vegzettsegemmel nem dolgoztam meg amiota meg van.En mindig azt mondom a jo pap holtig tanul.Sosem tudhatom, hogy az elet hova sodor.Szerintetek rosszul gondolom?
2020. jún. 22. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok (BTK) és jövőre elkezdek mellette egy OKJ-t is, mert nem lesz elég a diploma, ahhoz hogy munka/pénzkereset szempontjából biztonságban érezzem magam. A diplomák közül nem mindegyik biztosít azonnali állást, sőt van ami konkrét végzettséget sem ad, csak "x szakos bölcsész"-nek hívhatod magad utána. Hát nekem ez nem elég, szeretnék valami gyakorlati tudást, amit utána felhasználhatok pénzkeresésre.
2020. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!