Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan döntsek!...

Nem tudom hogyan döntsek! Segítség kéne vizsgajegyekkel kapcsolatban! Segít valaki?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy erdélyi vagyok és itteni osztályozást fogok használni és a nyolcadikos vizsgáról lesz szó


Itt vagyok, hogy írtam matekból egy 7.70-et, ami tőlem elég szokatlan, mert mind a 4 évben 9-10esre voltam lezárva, mellesleg nem is volt nehéz a vizsga

Megjegyzem igaz, hogy eléggé elcsesztem, mert nem tudtam 2,5 jegyre érő feladatot és pluszba egyet nem dolgoztam ki teljesen(tehát kb 7 és egy kicsit számoltam a jegyemnek utólag)

A kérdésem az, hogy megóvassam a jegyemet(tehát újrajavítassam), itt fennáll a veszélye, hogy kisebbet kapok, ugyanakkor nagyobbat is kaphatok

Vagy pedig hagyjam az óvást és szurkoljak, hogy ez a jegy is legyen elég

(Románból és magyarból amúgy viszonylag jókat írtam, 8.20; 9,15)



2020. jún. 22. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó ez a jegy is.

Semmit nem számít az életben, hidd el. Foglalkozz inkább hasznosabb dolgokkal amik téged boldoggá tesznek.

2020. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, általàban jóindulattal pontoznak, úgy tudom, ha az eltérés nem egy egész jegy akkor nem húzzák lentébb, de ha mindenképp meg akarod próbálni, próbáld.Ez egy elég jó átlag, hova akarsz felvételizni? szintén egy erdélyi
2020. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van esély arra, hogy rosszul javították? Ha igen, akkor óvasd meg, egyébként felesleges, jó jegy ez is.
2020. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol megvan az esélye, hogy jobb vagy rosszabb jegyet kapsz.


Nyolcadikusként nem tudom, hogyan nézik a gimnáziumi felvételiben, illetve hova mész tovább és mennyi pontra van szükséged. Ha több pontra van szükséged mindenképpen óvasd meg,hátha.

2020. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!