Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DSZC Bethlen Gábor Közgazdaság...

DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnázium pénzügyi és számviteli ügyintéző 2 éves tanfolyamjáról vélemények?

Figyelt kérdés

Átlagos tanuló vagyok valamiben jobb vagyok mint pl magolásba matek nehézkes de eléggé szeretném ezt a szakot megcsinálni csak félek hogy nem fogok tudni teljesíteni mert gimibe nem valami jól magyarázták a dolgokat és mire jó tanárt kaptunk addigra szinte semmit nem értettem az alapok hiányossága miatt. Arra lennék kíváncsi átlagban mennyire nehéz milyenek a tanárok érthetően magyarázzák-e a tanyanagot. Van-e kollégiumi elhelyezésre lehetőség? Szóval minden érdekelne.

Előre is köszönöm a válaszokat 😊



2020. jún. 23. 19:50
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e a kérdés de azért válaszolok.

Én a Bethlenbe jártam 4 évig, pénzügy számvitel "szakon", matekból nem mondanám magam túl jónak ezért a pénzügy sem tetszett, szerintem ezt gondold át. A tanárok olyan so-so, jót kell kifogni igazából szerencsén múlik, én sok ratyi tanárt kaptam ott és borzalmas volt. Kollégiumról nem tudok a szakképzés részen, de szerintem létezik ilyen.

2020. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!