Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Benne maradtam a rendszerben,m...

Benne maradtam a rendszerben,mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy pár éve egy felnőttoktatási intézményben tanultam,fél évig.(nem tetszett,nem voltak tanulási segédanyagok,tanárok nem válaszoltak a kérdésekre,a feladatokat nem javították ki).Ezért otthagytam,az év végi vizsgára sem jelentkeztem.Tanultam más helyeken addig OKJ,ECDL.Most megakarom szerezni a gimi utolsó két évfolyamát és az érettségit(másik intézményben).Nem találtam a bizonyítványt itthon sehol.Kiderült ,hogy anno ott elvették.A telefonon nem lehet őket elérni,mert nincsenek bent a suliban(oldalukra van ki írva,de azért hívtam is őket,nem veszik fel).És nincsenek is bent.E-mail-en keresztül kértem őket ,hogy küldjék el postán,meghatalmazást is írtam(arra még nem válaszoltak ).Lefényképezve elküldték,hát lehűltem.Egy évig jártam oda,de ők ezek szerint nem ÉSZLELTÉK és van 2 évnyi elégtelen osztályzatom(nem jártam már oda,a tandíjat se fizettem ki,vizsgákra se jelentkeztem).Amikor ezt megírtam nekik nem válaszoltak rá,már egy hete.Az lenne a kérdésem,hogy ilyen ügyben mi a teendő és kapok-e új bizonyítvány(kéne ,mert nagyon csúnya).És hova forduljak,illetve milyen bizonyítékkal?

#bizonyítvány #hamis #felnőttokatatás
2020. jún. 24. 08:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy utána néztem ennek az iskolának a google-ben és érretségi botrányokat adott ki,elég sokat,már nem is tarthatják meg.Lehet ,hogy az egész iskola hamis,nem törvényes?
2020. jún. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!