Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek megszüntetik az...

Ha valakinek megszüntetik az egyetemen a hallgatói jogviszonyát és törlik a névsorból, akkor marad nyoma a rendszerben az illetőnek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van egy Felsóoktatási Információs rendszer nevű adatbázis, amelyben mindent nyilván tartanak e körben.
2020. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benne maradsz például a Neptunban is.
2020. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
két ellentétes infót mondtazok. most akkor törlik az embert vagy nem?
2020. máj. 4. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem törölnek. Sem a Neptunból, sem az előtte említett rendszerből. Sőt, 90%-ban még a levelezőlistákban is benne maradsz, ha regisztrálva voltál, és nem törlöd ott Te magad a regisztrációdat.


Nekem még "kis" technológiai problémám is származott ebből, ugyanis 2 év kihagyás után, egy új szak elölről való kezdésével a rendszer - amikor már csak Neptun volt - valójában a régi ETR kódomat vitte tovább. Ez ráadásul csak az első év után bukott ki, amikor ezt a "remek" rendszer akkor gondolta, hogy érzékeli a problémát, ennélfogva a Neptun-os kódomat fogta, és átírta.


Én ezzel a harmadik félév megkezdésekkor szembesültem, a beiratkozási időszaknál. Úgy, hogy 2-3 hétbe telt, mire kiderült a bonyodalom.

2020. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!