Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok neki állni a...

Miért nem tudok neki állni a töri tanulásnak, ha érdekel?

Figyelt kérdés
Sokszor van kedvem megtanulni a törit, de mikor rákeresek a tanagyagra egy szót sem bírok elolvasni és rém tör a folytonos ásítás.
2020. jún. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban érdekelne, nem okozna gondot.
2020. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvass el 1 bekezdést.

Maris neki álltál.

2020. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én a tanár miatt nem tudtam. Anynira rettegtem tőle, hogy képtelen voltam odafigyelni az anyagra, mert csak arra tudtam gondolni, hogy milyen szr lesz belőle felelni. Nálad nincs hasonló?
2020. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyitől félek, hogy megtanulom és elfelejtem, mire végig olvasok egy bekezdést
2020. jún. 28. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Jegyzetej, rajzold le. :)

Ha el sem kezded és nem csinálod az elején akár rosszul, sosem fogod jól csinálni.

2020. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem válaszoló mondja jegyzetelj, rajzolj és kösd valamihez az adott dolgot pl Hellász->Athén->Demokrácia- Cserpészavazás.


Én is ilyen voltam 9. osztály elején, de félévre belejöttem. Sok jegyzetet írtam minden dolgozathoz.Ez azért volt jó,mert amíg írtam a jegyzetet tanultam is. Emellett a tételeim nagy részét ilyenekből dolgoztam ki, későbbiekben ezeket átolvastam érettségi előtt.

2020. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A jegyzetelésemmel az a gond, hogy nem tudok röviden jegyzetelni mert mindent fontosnak tartok. Egy dolgozat előtt jegyzeteltem a dogánál, de már a téma kört sem tudom.

+ beállítottam képernyő feloldó jelszónak évszámot eseménnyel, de azzokat is elfelejtem.

2020. jún. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!