Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Giorgio Perlasca Kereskedelmi,...

Giorgio Perlasca Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola. Mi a véleményetek/élményetek az iskolával kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 00:12
 1/3 SorozatFanGirl válasza:
Szia én most végeztem cukrász szakon és megyek tovább nappali érettségire. Vannak nagyon jó fej tanárok akik mindenben megpróbálnak segíteni, de persze vannak olyanok is akik világi nagy bunkók. A közösség nagyon vegyes mint általában mindenhol. Nem a legnehezebb iskola de persze itt is vannak nehezebb tantárgyak. Az iskola megközelítése is eléggé jó, busszal kb 6 perc az árkád, 15-20 perc köki. Sokan rossz véleményen vannak az iskoláról amiben félig egyet értek de azt is tudni kell hogy azóta az igazgatóság le lett cserélve és az új igazgató megpróbál egyre többet kihozni az iskolából. Elég össze visszán de megpróbáltam mesélni egy kicsit az iskoláról, ide fogsz járni? :)
2020. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ide fogok járni
2020. júl. 29. 19:55
 3/3 SorozatFanGirl válasza:
Ha szeretnél kérdezni akkor nyugodtan kérdezz privátban.
2020. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!