Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan kutyakozmetikus, aki...

Olyan kutyakozmetikus, aki rendelkezik 5 év tapasztalattal, de nincs meg a mesteri képesítése oktathat?

Figyelt kérdés
Gyakorlati helyet kell választanom. Viszont nekem nagyon messze van legközelebb mester. Az általam választott iskola tájékoztatójában az áll, hogy ajánlatos mestert keresni, de az is elég, hogy ha 5 éves szakmai tapasztalata van a gyakorlati oktatónak.

2020. jún. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg tudnád adni a helyet ahol keressük? Csak mert úgy lehet, hogy egyszerűbb lenne a közeledben találni.
2020. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én Tolna megyei vagyok. Pontosabban Szedres. Legközelebb Baján találtam mestert. Sajnos munka mellett nehéz megoldani, hogy 1 órát utazzak hétköznap többször is.
2020. jún. 30. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Akárkiknek írtam eddig, mindenki elküldött, hogy csak mesterivel lehet oktatni, keressek mestert.
2020. jún. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!