Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most már elkerülhetetlen,...

Most már elkerülhetetlen, hogy hajléktalan legyek?

Figyelt kérdés
Most diplomáztam le egyetemen, de az a baj, hogy ilyen végzettséggel senkinek se kellek, más helyekre (pl. bolti eladó) pedig nem vesznek fel, mert azt gondolják, hogy ott fogom hagyni őket.
2020. júl. 2. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2020. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Ahol bolti eladót keresnek, ott az a szakképesítés kötelező, hiába is végeztél akármilyen egyetemen.

Persze azt elárulhatnád, hogy milyen egyetemen végeztél!!

2020. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
ugyan már, mindenfelé vannak gyárak, ahol betanított munkásként kapsz munkát és ha közvetítőn keresztül jelentkezel, az se fogja őket érdekelni, ha csak 1 napig fogsz ott dolgozni...
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Milyen diploma?
2020. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én ttik-s diplomával és készülő mérnöki diplomával mentem el bolti eladónak. Ok is tudtak, hogy nem örökre akarok ott dolgozni, de így is felvettek. 1 év után talaltam is a szakmámba munkát
2020. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Hány éves vagy, milyen diplomát szereztél?

Kezdjük ezzel.

2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek után muszáj elmondanod hogy milyen diplomád van :D
2020. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem büfé-ruhatár szak...
2020. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hármast nem tudom miért pontozták le, betanított gyári munkások nagy része 300e fölött keres ( nagy cégeknél ) , semmilyen tapasztalat nem kell szinte, van cafeteria, táppénz, szabadság, rendesen bejelentenek stb...
2020. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy milyen diploma, egyszerűen csak senkinek nem kell az én építő munkám (lehet épp azért, mert építő).

#3

Ha igazad van, annak örülök, jobban is keresnék, mintha a diplomával helyezkednék el.

2020. júl. 2. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!