Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabó Péter tényleg hajléktala...

Szabó Péter tényleg hajléktalan senki volt vagy csak egy marketing fogás?

Figyelt kérdés
Igaz Szabó Péter motivációs trainer előadása ?

2020. máj. 9. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ember egy nagy marketing fogás.
2020. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha motivál és a segítségével elérsz valamit, akkor nem mindegy, hogy ki volt vagy ki most az ember?
2020. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

"Ha motivál és a segítségével elérsz valamit, akkor nem mindegy, hogy ki volt vagy ki most az ember?"



Ha vannak elveid, akkor nem mindegy. Nem az a fontos, hogy mit mond, hanem az, hogy ki mondja. Hazudni én is tudok neked szép dolgokat, érdekel? 1 milláért elmondom!

2020. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az.:)
2020. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
59%

3: Tételezzük fel, hogy egyik éjjel bekopog Hozzád Szabó Péter és ezt mondja:

-Elnézést uram, hogy felébresztem, de úgy látom füst száll ki az egyik ablakából, lehetséges, hogy tűz van az otthonában.

-Nekem nem az a fontos, hogy mit mondasz, hanem az, hogy ki mondja.


Hm... Van egy számomra nagyon tetsző mondás: az okos a butától is tanul, a buta az okostól sem.


Itt a lehetőség, meg köszönöm, ha írsz legalább olyan szép és hasznos dolgokat, mint amiket Szabó Péter ad át.

2020. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

5


A te istened Szabó Péter?

2020. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!