Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket valakinek, aki ősztől hatodikos lesz, már tudnia kell?

Figyelt kérdés
Helyesírás, természetrajz, földrajz, illem kérdésekben.

2020. júl. 3. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Az 1-5. évfolyam anyagát.
2020. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétabban?
2020. júl. 3. 11:24
 3/6 Ingyenkaktusz06 válasza:
Semmi extra, egyszerű lesz nagyon!
2020. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Semmi extra, egyszerű lesz nagyon!" Ez nem válasz a kérdésre.
2020. aug. 1. 10:40
 5/6 Ingyenkaktusz06 válasza:
hát hallod, szerinted a hatodikban hol kéne tudni földrajzot? egyébként de, pontos választ adtam, ugyanis semmit nem kell tudnod szinte, alapember megcsinálja. remélem azért az iskolában jobban remekelsz
2020. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, nem vagyok hatodikos, már régen voltam. Arra voltam kíváncsi, hogy mi az elvárás a mostani a gyerekektől, de úgy látom, sajnos a szövegértés nem megy.

Amikor én jártam hatodik osztályba, mi már tanultunk földrajzot, fizikát, kémiát és természetismeretet.

2020. nov. 3. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!