Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályaválasztási tanácsadóhoz...

Pályaválasztási tanácsadóhoz menni megéri? Mit csinál és kb hány alkalom/órás egy ilyen foglalkozás? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már régóta frusztrál az a gondolat, hogy még mindig nem tudom minek tanuljak tovább. Még csak az irányt se tudom belőni, túl sok rétű az érdeklődési köröm.

Így hát eldöntöttem, hogy elmegyek egy pályaválasztási tanácsadóhoz. Csak ezt nem tudom, hogy mennyi ideig tart majd ez a foglalkozás. Gondolom 1 óra alatt nem ismer meg eléggé, hogy ötleteket tudjon adni nekem...

Van erről saját tapasztalatotok? Megéri elmenni, vagy pénzkidobás?



2020. júl. 4. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes is, én azon voltam anno. Nálam eléggé jól eltalálták a dolgot, én nem bántam meg, hogy elmentem. Gimiben nem tudtam eldönteni, hogy mihez kezdjek magammal a későbbiekben, teljesen tanácstalan voltam.

Egy jó nagy tesztet elém tettek, már nem emlékszem mennyi idő volt,azt kiértékelték, beszélgettünk is, és adott pár irányt amit érdemes lenne megnézni (szakokra gondolok). Végül informatikát végeztem, most vagyok MSC-n belőle.

[link]

Sok sikert és ne aggódj! A pályaválasztás mindenkinek nagy kihívás!:)

2020. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Teszteket töltet ki veled, és az alapján fog levonni következtetéseket. Ha tanácstalan vagy, csak segíthet.
2020. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül szeptember elején elmentem egy államilag támogatott pályaválasztó tanácsadóhoz (pszichológushoz) és rengeteget segített! Mostmár van célom:)
2020. nov. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!