Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bizonyítványok okiratok...

Bizonyítványok okiratok pótlása tėnyleg így megy?

Figyelt kérdés

Porig ėgett a bėrházunk oda lett szinte minden iratom okmányom. Első körön a szemėlyes okmányaimat csináltattam meg szemėlyi jogsi stb. Ezzel nem is volt gond.

"De amikor elkezdtem az iskolás bizonyítványokat pótolni ott már voltak gondok.


Befizettem az illetėket ės kisvártatva kaptam egy lapot az iskolától amire rá volt ragasztva az illetėkbėlyeg.

("Nesze neked hiteles okirat)

"Azt hittem elsírom magam...


Nem elėg hogy oda lett minden mėg a bizonyítványom is csak egy A4 es pírlap ráragasztva 2500Ft illetėk.


Nem vagyok amúgy se túliskolázva de ezt hogy tegyem le egy munkahelyre ha valamihez ezt bekėrik??

Szemem kisül...


Ez igy szerintetek norális?

A bizonyítvány pótlás nem azt jelenti hogy pótolják ami volt? Úgy ėrzem magam ,mint egy szökevėny migráns akinek nincsennek rendes papírjai. Vagy mintha bemennėl az okmányirodába új szemėlyiėrt ės rajzolnának egyet neked golyóstollal 2500ėrt hogy ne.. Ittvan!


Felhívtam az iskolát cirkuszolni de szerintük ez igy jól van. Szerintük ez az okmánypótlás.



2020. júl. 5. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bizonyítvány pótlás nem magából a bizonyítvány újra kiállításából áll, hanem ahogy kaptad is, egy hivatalos tanúsítványt kapsz. Felesleges cirkuszolni, ugyanis ez így törvényes.

Az meg, hogy te nem érzed magad emiatt komfortosan, butaság, rajtad kívülálló okok miatt semmisültek meg a bizonyítványok, nem te hánytad el őket.

2020. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem állítják ki újra:( Ez így törvényes, az érzelmi oldala meg senkit sem érdekel.
2020. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nem vagyok amúgy se túliskolázva de ezt hogy tegyem le egy munkahelyre ha valamihez ezt bekėrik??"


Ahogy kaptad. Bizonyítvány másodlat. Teljeskörűen pótolja az eredeti bizonyítványt.

2020. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!