Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már megkaptátok a diplomátokat...

Már megkaptátok a diplomátokat, amit annó nem, mert nem volt nyelvvizsgátok? Ha igen, hol végeztetek és mikor?

Figyelt kérdés
Mindenkit felpontozok, aki válaszol. Egerben és Nyíregyen végeztem 2014 ben és 2015 ben. Egyik helyről semmi, pedig első nap eladtam a kérelemet. Nézem a facen a velem végzett vagy közel azonos időben végzetteket itt és más fősulikon, egyetemeken, szinte mindenki megkapta. Számomra érhetetlen, hogy velem direkt kics.sznek vagy esetleg van olyan más is, aki 10 éven belül végzett és olyan szerencsétlen, mint én, hogy nem küldik neki.
2020. júl. 5. 13:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
leadtam a kérelmemet és egyik helyről sem jöt semmi.
2020. júl. 5. 13:49
 2/18 A kérdező kommentje:
jött, bocsi-csak a teló vacak
2020. júl. 5. 13:50
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Ezek után még azt írod magadról, hogy szerencsétlen vagy?


Megkaptad úgy a diplomádat, hogy nem kellett megfelelned olyan követleményeknek, akiknek előtted millióknak meg kellett, és te egy diplomához közesincs vírus miatt mázliból megkapod és te vagy a szerencsétlen?


Majd ha ráérek, akkor sajnállak...

2020. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem két középfokú kellett hozzá, bocsi, ha csak egyet sikerült letennem...
2020. júl. 5. 14:03
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez az elvárás, akkor ez. Nem érdemlitek meg a diplomát, ha nem teljesítitek. Lehet lepontozni, de szerintem ez kicseszés mindenkivel, aki éveket melózott azért, hogy teljesítse, amit kell, és ti meg ajándékba kapjátok, teljesen indokolatlanul.
2020. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nézzetek körül, hány szomszédos országban kell nyelvvizsga. Az osztráokat ne vegyétek, a német alapnyelv. Egyértelműen ez a szándék, hogy a nyelvvizsgához kötik a diplomát, régen megbukott. 80 ezer embernek ragadt bent ilyen baromság miatt. Akinek olyan a szakja, hogy nyelvvizsmeret kell, mert ahhoz kötődik a munkaköra, az menjen és tegye le. De ne kényszerítsük azokra, akik max nyaraláskor használják az adott idegen nyelvet.
2020. júl. 5. 14:26
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekel a kifogás. Volt egy felvételi, volt egy rendszer, aminek meg kellett felelni. Erre a végén, mert épp olyan szél fúj, mégse kell betartani. Ez szemétség. Akkor is, h aneked ez most épp kedvező. De mit szóltál volna akkor, ha időközben 2 nyelvvizsgáról 3-ra emelik az elvárást? Az nem tetszene, csak az, ha elengedik, ugye? Ez pont ugyanaz pedig. Beiratkozáskor elfogadja az ember a szabályokat. Annak kell megfelelni.


Ennyi erővel térítsék vissza mindenkinek visszamenőleg azt a kva sok órát, tanulást, pénzt, nyelvvizsgát, tanfolyamot, mindent !!!! amit ebbe ölt, ha nektek nem kell, nekünk minek kellett?? Ugyanakkor iratkoztunk be! Hol itt az igazság? Azért, mert én nem vagyok blfsz és teljesítettem, akkor én szívjak nyugodtan?

2020. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Tanfolyam 70 ezer alsó hangon, otthoni könyvek és füzetek, eszközök másik 30 ezer, 2x próbált nyelvvizsga 50 ezer forint és stressz és hosszúúúú éjszakák! És meg lett időre, mert ez volt az elvárás. Bocs, hogy meglett... és emiatt ki fog kárpótolni? Az évfolyamtársaim meg, akik szrtak bele most ugyanott vannak, mint én, csak én tettem is érte, ők meg jókor voltak jó helyen!
2020. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
És minket akik rengeteg pénzt és időt öltünk a nyelvvizsgába ki fog kompenzálni? Ugyan annyit fogtok keresni a kevesebbet érő diplomátokkal mint mi, akik teljesítettek minden követelményt. Inkább még egy szakot kellett volna államilag támogatottra tenni hogy aki szeretné átképezni magát az megtehesse, akkor is ha már elfogytak a félévei.
2020. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem csomó ismerősöm megvette, 250 ezerért eredeti leelenőrzihető középfokút vettek angolból mindenféle vizsga nélkül. Persze az még drágább, mintha tanulna az ember.
2020. júl. 5. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!