Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendészeti szakközép után...

Rendészeti szakközép után bárhová elküldhetnek, akár az ország túlsó felébe is. Akkor hogy is van?

Figyelt kérdés

Benne van a tájékoztatóban, hogy suli után oda vezényelnek ki dolgozni, ahová akarnak.


3 rendőr ismerősöm végzett tavaly meg tavalyelőtt rendőr tiszthelyettesként, mégis itt maradtak a lakóhelyüktől nem messze, vagy ugyanabban a városban, ahol laknak (a mázlisták), viszont másik ismerősöm NKE-n végzett, tiszt lett, lakóhely szerint GyMS megyei és Gödöllőn dolgozik.

Miért?


2020. júl. 7. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy választhatott.

Más a tiszt és más a tiszthelyettes.

Érdeklődj utána a tanulmányi osztályon, hogy milyen

megkötések vannak.

2020. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem kívánságműsor. Bábuképző. Oda tesznek a táblán, ahol ember kell. Nem kell neked gondolkodni, és főleg el kell felejteni a "miért" kérdést. Arra senki nem fog neked felelni, fel sem teheted. Teszed, amit mondanak. Erről szól.
2020. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oda kerülnek kinevezésre ahol emberből hiány van. Lehet hogy zalából rendelnek fel a BRFK alá, de lehet maradhatsz a megyében is. Ez a leszerelési hullámtól is függhet nagyon.


Nekem jó tapasztalatom van erről. A megyei rendőrkapitányság próbált nekem minél jobb helyet keresni. Valakinek nagyobb szüksége volt a közelebbi munkahelyre, mivel már családos volt és így engem már nem tudtak befogadni a lakóhelyemhez legközelebbi kapitányságra. Így a megyeire kerültem és ingázok 60 km-t összesen. Viszont semmivel sem másabb, mivel ebbe a városba jártam középiskolába és akkor is bejárós voltam.

2020. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!