Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri pályáznom az SZTE-Start...

Megéri pályáznom az SZTE-Start ösztöndíjra?

Figyelt kérdés
Az érettségim átlaga 85%,(445 pontom van), meg van egy középfokú nyelvvizsgám, versenyeredményeim nincsenek. Ilyen teljesítménnyel számíthatok arra, hogy kapok bármennyit is? Előző évek tapasztalataira lennék kíváncsi.

2020. júl. 7. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj én úgy voltam annó vele hogy veszteni nem vesztek vele. Ha vegül nem kapok akkor ez van, de megadtam neki az esélyt hiszen nem kerül semmibe.
2020. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk pszichon mindenkinek nagyon magas volt a pontja, (én is 447-el +felsőfokú nyelvvizsgával pályázatam), de csak 1-2 ember kapott. Szerintem esélytelen,de add be,úgyis csak pár kattintás.
2020. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!