Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett működik?

Egyetem mellett működik?

Figyelt kérdés
Munkával kapcsolatos kérdésem lenne. Most fogok, ha minden igaz egyetemre menni, tervezőgrafikára. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet e mellette dolgozni? Hallottam olyanról akinek működött, és olyannal is beszéltem aki szerint nem, mert nincs idő mellette. Esetleg van itt valaki akinek már van tapasztalata, és tudna nekem ez ügyben tanácsot adni? Előre is megköszönöm!

2020. júl. 9. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Elsőéves egyetemista vagyok gazdaságtudományi karon, és ki merem jelenteni, a szakok 90%-a mellett nyugodtan lehet dolgozni (persze ne várd, hogy majd még emelett minden este a kocsmában fogsz ülni + kétnaponta megkerülöd a Földet is unalmadban).


Valamint ott a duális képzés lehetősége is, ahol a gyakorlati képzés és elméleti képzés keveredik, nyilván a munka része ennek az opciónak sem marad megfizetetlenül.

2020. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Nappalin első két évben semmit nem tudtam dolgozni. Minden órám akkor ment, mikor a munkaidő volt, minimum 20 órát meg elvárt a legtöbb cég.

Nappalira jártam mesterszakra is, ott tudtam kényelmesen dolgozni végig 30 órát.

Estis vagy levelezős diákként simán megy a 8 óra. Most estin vagyok, teljes állásban tudok dolgozni

2020. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Na, itt is megy az agyatlan lepontozás... Gratulálok.


Egyetem, ember és szakfüggő szerintem... Minden diák tapasztalja ki magának és döntse el, hogy menne-e neki vagy sem az első 1-2 félév alapján.


Ha feltétlenül szüksége van valakinek melózni, akkor ne nappali tagozatra jelentkezzen. Ha annyira nem sürgős, akkor meg majd ráérez, mint mi is mindannyian.

2020. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!