Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE Boszorkány kollégium?

PTE Boszorkány kollégium?

Figyelt kérdés

Kollégium választás előtt állok és segítség kéne benne.:/ (Építészmérnök szakra fogok járni)

Legjobban a Boszorkány kollégium érdekel, mert úgy hallottam, hogy nagyon közel van és sok buli van ott.:D Sajnos azt is hallottam, hogy a bulik miatt hangos/zajos és lopkodnak, illetve meleg, rossz a wifi és kicsi a szoba..

Összességében megéri ott kolisnak lenni, vagy esetleg nézzek másik kolit?

Ráadásul ez a legdrágább a kolik közül..

Voltam már kolis és ha nem lopják el a cuccaim, akkor elvagyok igazából mindenhol.:D

Van aki tud mesélni picit a koliról?

L



2020. júl. 11. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tény, hogy a boszi a legbulizósabb koli. De nem jut el a zaj olyan szintig, hogy az egész épület zengjen tőle. Az is igaz, hogy közel van, akik ott élnek, rendszerint gyalog járnak be az egyetemre. Ez a rossz wifi helyzet tavaly már nem csak a Bosziban állt fenn hanem a többi koleszban is, elég gáz, de hátha nyár közben az informatikusok tettek az ügyben valamit mert én is olyan szobában éltem ahol egy idő után nagyon zavaró volt az internet kapcsolat gyengesége. Én úgy tudom a legtöbb lopás a szalayban van, ha az a legfőbb szempont neked hogy ne lopják el semmidet, menj a Szántóba, ha bulizósabb vagy, akkor a Bosziba. Igazából attól függ, hogy mik a prioritások.
2020. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vodafonelive ***** válasza:
97%

Ha epiteszmernokire mesz a boszi azert is jo, mert a szaktarsaid a deli szintvegekben fognak a foldon fekve rajzolgatni, makettozni stb. Valamennyire bulizos, lopni mindig szoktak de van zarhato szekreny a szobaban, viszont a hutoszekrenyt konnyu kilopni.

A koli kozelsege az iskolahoz annyira kozel van, hogy neha meg azt is meggondolod bemenj-e.😃 A szanto nagyon messze van azt ne valaszd, teny, hogy kicsi a koli de ha tudsz kerj keleti oldalra szobat beiratkozaskor, 4. Szinttol felfele kevesebb mindent hallani de ez ev fuggo.

Hidd el, itt a koliban legalabb csak 4 emberre jut egy furdo es wc, Godollon van olyan koli, ahol egy sulzinten 120 emberre jut koedukalt 6 helyes zuhanyzo, 3-3 db wc ami nemely buli utan olyan, mint az isten csapas es inkabb az iskolaba mesz el elvegezni a dolgod...

2020. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És jól tudom, hogy a koliban nincsenek elválasztva nemek szerint a hallgatók? De nincsenek vegyes szobák, igaz?
2020. júl. 12. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek elválasztva a nemek, de vannak vegyes szobák, ha úgy foglaltok szobát. Csak utána a picsogást nem nézi jó szemmel a kolbiz (érthető okokból). De alapvetően ha nincs kivel szobát foglalj, azonos neműhöz fognak betenni.

Én viszont azt javaslom, hogy lépj majd be a kolis csoportba és keress magadnak szobatársat:)

2020. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Blokkon belül tehetnek közös szobába együtt fiúkat és lányokat, viszont szobán belül már nemek szerint szokták (ha nem kérés, hogy xy-nal szeretnék együtt lakni és lefoglalod).
2020. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszaitok nagyon hasznos volt!!😄
2020. júl. 15. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!