Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon nagyon könnyű...

Magyarországon nagyon könnyű elvégezni a általános jogi kárt?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor hogy lehetséges hogy az ilyen Mester Csaba féléknek sikerült és még ügyvéddé is válnak?

[link]


UI: Mivel közszereplő, megemlíthetem egy ilyen kérdésnél...



2020. júl. 12. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem könnyű. Úgy végezte el, mint mindenki más. Leült és tanult keményen sok-sok éven át. Az mellékhatás, hogy végül felkerül a gyakorira egy ilyen alpári kérdés alá. Mellékhatása mások aluliskolázottságának.
2020. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Én másodéves vagyok, és nem könnyű, ugyanakkor egyetértek az első válaszolóval: nagyon sok magadfajtával találkozhatunk majd évek múlva, akik iskolázatlanságuk okán csak arra képesek, hogy mások eredményeit befeketítsék, degradálják. További kellemes mestercsabázást. Csináld utána, ha tudod.
2020. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem könnyű.

Mester Csaba stílusát lehet szeretni vagy nem szeretni (én sem értem, miért kell egy ügyvédnek celebkednie), de a szakmai felkészültségét ne te próbáld már megítélni!

2020. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Jóval nehezebb, mint leírni egy magyar mondatot helyesírási hiba nélkül.
2020. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan könnyű, akkor meg lehet próbálni. Olyan magyarázik általában, aki közelében nem volt a jogi karnak.
2020. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon könnyű, mivel kb úgy tudsz csalni, ahogy akarsz.

Nekem egy rakás ismerősöm kb tanulás nélkül csinálta meg.

Van fülbe dugható headset, azzal sima ügy.

Amúgy az egész jogi kar egy vicc.

Elemezgetik a jogszabályokat, amit bárki el tud olvasni.:D

2020. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
:D Persze. :D Az a félelmetes, hogy te ezt el is hiszed.
2020. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
6-os, te valami ritka buta ember vagy, az már biztos. :D Egyáltalán messziről láttál már jogászt, vagy csak itt okoskodsz, mert jófejnek hiszed magad?
2020. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Csak egy gyenge troll. Nem szeretem a trollokat, de ha már csinálja, legalább csinálhatná jól.
2020. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Elolvasni bárki el tudja, ez tény. De megérteni? Na, azt már nem.
2020. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!