Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek èrdemes orvosin...

Szerintetek èrdemes orvosin (a SOTE-n) első két èvben angol felsőfokú meg nèmet közèpfokú mellett latinból is nyelvvizsgázni?? Ès amit anatból meg a többi tárgyból tanítanak kattint, az elèg a alapfokú nyelvizsgához?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és velősen: nem. Nem érdemes és nem is lehet, legalábbis abból, amit tanítanak. Csak szavakat és szókapcsolatokat tanulsz, ragozni kb. egyáltalán nem. Én tanultam egy félévnyi latint és egy darab igét sem tudok. Az anatómiai képletek nevét meg néhány random szót fogsz tudni latinul és annyi. És nincs is szükséged többre. Engem is beetettek azzal, hogy mennyi latint fogok majd tanulni, de téves info.
2020. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen
2020. júl. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!