Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BME VIK Schönherz kollégiumb...

A BME VIK Schönherz kollégiumba gólyaként milyen papírok szükségesek a jelentkezéshez? És egyéb informaciók is jól jönnének.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy majd csak ha bejutok lesz lehetőségem jelentkezni, de minél jobb, ha minél előbb össze tudom szedni a szükséges iratokat.


(A kb. 10%-nyi VIK-es lányok táborát fogom valószínűleg erősíteni)



2020. júl. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kollegina!

Ha szociális alapon pályázik, akkor a szoc.sc.bme.hu oldalt ajánlom, ott is a Letöltések alatt az Igazoláslistát és a Ponttáblázatot kell átnézni alaposan!

Amennyiben tanulmányi alapon pályázna, ahhoz csak a felvételi pontszám kell (kb. 440 pont fölött majdhogynem biztos a bejutás).

Minden esetben a Kefir rendszerben kell majd jelentkezni, de ez még messze van.

Jöhet több kérdés is privátban, ha akad. Szívesen válaszolok! :)

Üdv: egy leendő másodéves mérnökinfós (tehát pont egy éve voltam ebben a helyzetben :D)

2020. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Egy cipőben járunk. Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt: szochelp.vik.hk

Sok sikert!

2020. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 22. 00:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg simán lehet, hogy távoktatás lesz. Az ÓE-n arra készülnek. A BME-ről nekem még nincs infom.
2020. júl. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!