Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oktató Duna plázánál...

Olivér2002 kérdése:

Van olyan oktató Duna plázánál, aki automata váltós autóval tudna oktatni?

Figyelt kérdés
Később szeretném letenni váltósra is, csak az időm jelenleg nem engedi ezt.

2020. júl. 16. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

WHAT???

Lehet rosszul tudom, de szerintem ugyanannyi órát kell venni automata váltós kocsira is, mint manuális váltósra.

Miért gondolod azt, hogy az idődbe nem fér bele, hogy automata váltós autót megtanulj vezetni, de manuális váltósat már nem?

WHAT???

2020. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

30 óra kötelező mindegyikre... és akkor ott vannak az ajánlott plusz órák is

Ha automatásat teszel le,akkor csak olyan kocsit is vezethetsz(de gondolom ezt tudod)

2020. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vezettem már váltóssal, csak oktatót váltok és ezért. Egy gonddal kevesebb lenne automatával vizsgázni.
2020. júl. 17. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha utána váltósat akarsz vezetni inkább csináld manuálisra. Szerintem főleg Európában jobban megéri a manuális.
2020. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ertelme sporolni az idovel. Erdemes manualisra letenni. Nekem 2 hete van meg a jogsim, holnap automataval vezetek mar.
2020. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet?
2023. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!