Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lajosmizsén lakom. Hol lehet...

Lajosmizsén lakom. Hol lehet legg közeli automataváltós autóiskola a jogsi szerzésre? Köszönöm barátaim!

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lesül a bőr a pofámról...
2014. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz az a váltás. Viszont ha automatáson tanulsz meg és véletlen egy váltós kocsival hoz majd össze a sors akkor mit csinálsz?
2014. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj a retardokkal..


begúglizod, és mehetsz is automata kocsival vezetni. csak ebben az országban kapsz ilyen válaszokat, máshol meg nem értik, hogy lehet három pedállal vezetni...meg egy botot rángatni...


A bécsi úton láttam kiírva, asszem Budaörsön is van, de Lajosmizse közelében? nemtudom.


automata mindörökké. az biztos nem fullad le soha.

2014. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ne törődj a retardokkal.. "

vicces vagy :)

"automata mindörökké. az biztos nem fullad le soha."


Attól még hogy te szerencsétlen vagy nem azt jelenti, hogy a váltós kocsinál mindennapos a lefulladás. Az elmúlt évben kétszer fulladtam le.


" máshol meg nem értik, hogy lehet három pedállal vezetni...meg egy botot rángatni... "

Pont erről beszéltem, ha mondjuk lenne egy vészhelyzet pl anyukát gyorsba el kell vinni a kórházba mert beindult a szülés, és mondjuk saját kocsid szervizben van, de apádék melletted laknak és neki váltós kocsija van, baszhatod, és nem fogsz tudni vele elvezetni.

Meg automatával olyan szuperül lehet gyorsulni, hogy az hihetetlen ( irónia). Pl balesetet elkerüléséhez nagy fordulatszám kell akkor mit csinálsz? Itt csak visszaváltasz egyet és kész. csákó, de igen szar a váltós kocsi pfejj.

2014. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!