Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DIÁKHITEL! A szeptemberben...

DIÁKHITEL! A szeptemberben kezdődő tanévre már nem vehetek fel diákhitelt, ugye? Soha nem vettem még fel, ezért nem vagyok tisztában ezzel a témával, az oldalon számomra elég furcsán vannak leírva a hiteligénylési határidők

Figyelt kérdés

A diákhitel oldalán több dátum is szerepel, de ha jól értelmezem, akkor ha a szeptemberi tanévre szerettem volna felvenni, akkor május 15-ig kellett volna igényelni(ami alap esetben február 15 lenne, csak a korona miatt ki lett tolva a határidő)

Tehát már csak a kövi (tavaszi) félévre tudom felvenni.

Erősítsetek meg légyszi! :)

Köszönöm!! :)



2020. júl. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Meddig lehet igényelni?

Hiteligénylési határidő, mellette folyósítás napja. Ez a "több dátum". Ezen mit nem lehet érteni? Te egyetemista vagy? Mert az kell a hiteligényléshez.

2020. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre a “több dátumra” gondoltam. De nem is ez volt a kérdésem, hanem az, hogy az őszi félévre vonatkozóan már a tavaszi félévben kell benyújtani az igényt.?!... tehát ha már most szerettem volna diákhiteles lenni akkor majus 15ig le kellett volna adnom, ha jól ertelmezem.. es egyetemista vagyok, de mint írtam is, eddig nem volt szuksegem diakhitelre, ezert nem is tudom hogy mukodik...
2020. júl. 17. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus, szeptember korul tudsz igenyelni oszi felevre diakhitelt mar csak :) szept 15-ig igenyled akkor okt. 15.-en kapsz eloszor
2020. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!