Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy BME-VIK-es gólyatáborról...

Egy BME-VIK-es gólyatáborról mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Van esély nőt látni,(aki nem tanár) esetleg interakcióba lépni velük?

Szerintetek idén meg kesz tartva?

Érdemes elmenni?

Van aki itt találta meg a párját?



2020. júl. 18. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én nem BME-s vagyok (de ha már senki nem válaszolt eddig, akkor én válaszolok, de csak általánosan tudok - ha nem gond). Én szegedi vagyok és a SZTE-re járok, nekünk is a karról rengeteg lány volt gt-ben, nehezen hiszem, hogy ezen a karon nem (vagy kevés lenne), az meg túlzás szerintem, hogy "nem fogsz nőt látni" 🤣🤣🤣


Az, hogy idén meglesz tartva egyetem függő. Majd kiderül, ha küldenek róla levelet, ezt sajnos nem tudom, nálunk lesz az tuti.


Elmenni érdemes-e? Ez megint tök relatív, ha nem vagy nagy bulizós/ivós, akkor is lehet ismerkedni, barátokra szert tenni, szóval szerintem már csak ezért is megéri, sok jófej embert ismerhetsz meg, akikkel összehaverkodsz és lehet életre szóló barátságotok lesz, a másik, hogy jó buli szokott lenni, jó kis csapatépítő játékokkal. Szerintem van aki itt találja meg a párját, kérdés, hogy mennyi ideig tart a szerelem, mert azért itt az "alkoholmámorban", könnyebb másokkal ismerkedni, szóval passz. Alapból nyílván nem ezért megy az ember a gólyatáborba (és nem is a dugás miatt), de előfordulhat. Persze később is, akármikor, ha eljársz emberek közé, programokra és ismerkedsz.

2020. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Egy VIKes itt. Én tavaly voltam gólya, és utólag visszagondolva nagy hiba lett volna kihagynom. Mindenképp megéri elmenni.


A gólyatábor a jelenlegi információk szerint meg lesz tartva, golya.sch.bme.hu-n lesznek infók, de a korona persze bekavarhat.


Van aki tudom, hogy itt találta meg a párját, de ne erre építsen, ha csak ezért menne, nem fogja élvezni azt a pár napot

2020. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Kevés a lány VIK-en, de évről évre több. Ismerek olyat, aki ha nem is élete párját, de több évig tartó kapcsolatot talált a táborban, de nem ez a jellemző. Ettől függetlenül mindenképp menj el, nagyon sok hasznos információ hangzik el, ami jól fog jönni az első évben. (És nagyon alaposan olvasd át a Gólyaimpulzust is, kevés hasznosabb dolgot olvastam.)
2020. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!