Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új ingyenes Esti OKJ-ra...

Új ingyenes Esti OKJ-ra beiratkozhatok egy már félbehagyott után?

Figyelt kérdés

Röviden:

Van egy OKJ képzésem amire hónapok óta nem járok, bizonyítványt nem adták ki, lvelet nem írtak hogy elküldtek volna, lehet így gond nélkül beiratkozni egy másik helyre?


Hosszan:

Még 2018-ban elkezdtem egy esti ingyenes OKJ képzést mivel eggyel már rendelkezem. Első évet rendesen jártam, csoportelső meg minden, aztán közben lett komolyabb munkám és kövi évet már nem tudtam rendesen kezelni 1-2 hónap után, így abban egyeztünk meg OF-vel, hogy akkor kihagyom ezt az évet és akkor majd a kövi évfolyammal folytatom a 2. évet, menjek be majd bizonyitványért, kiirat. Nos megbeszéltünk egy időpontot amikor be tudtam volna érni meló után, nem volt ott, hívtam nem vette fel, írtam nem reagált. Oké, mégegyszer megpróbáltam bemenni fixen amikor nyitva kelett volna lennie a Tanulmányinak, akkor is hót üres volt a hely, aztán meg jött a korona. szóval közlekedés off. Valamennyire sikerült rendezni a munkarendem, hogy jó legyen, de így már nem igazán szeretnék ezzel a sulival foglalkozni és szeretnék beiratkozni egy másik helyre. Van ennek bármi akadálya olyan értelembe, hogy addig nem iratkozhatok be máshova, nem kaphatok új diákot se matricát amíg ki nem iratnak (törvény szerint 2 hónap alatt összegyült annyi hiányzás ami után automatikusan kiraknának).



2020. júl. 19. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Beiratkozhatsz gond nélkül
2020. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!