Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy főiskolán...

Úgy hallottam, hogy főiskolán a diákoknak rendelkezniük kell saját laptop-al. Mérnök informatikus szaknál is igaz ez?

Figyelt kérdés
Felvettek mérnök informatikus szakra a Kefo-ba. Szerintetek be kell, hogy szerezzek egy laptop-ot?
2010. aug. 3. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

hol hallottad ezt a hülyeséget? :D

Jó ha van egy számítógép intézni az ügyeket stb., de elég ha otthon van egy. A suliban is biztosan vannak gépek, ha esetleg kolis vagy akkor ott is.

2010. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam ilyenről. Nem árt ha van otthon külön számítógéped, de a suliba szerintem nem kell kötelezően.

Amúgy jegyzetelni is jobb füzetbe, főleg ha mérnökként sokat kell majd rajzolnod.

2010. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot... Most komoly, hogy több tízezer hallgatónak, még a legszegényebbnek is laptop kell. Nem leht komoly még felvetés szintjén sem.
2010. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!