Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szakmai gyakorlat néven...

Ha szakmai gyakorlat néven olyan helyre szerződött le engem az iskola, aminek a tevékenységének köze nincs az általam tanult szakhoz, lehet valahol reklamálni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 05:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar, mert az egyetlen hasznom, ami származna belőle, a tanulás, tapasztalatszerzés lenne. Pénzt sem kapok érte. 24 éves vagyok, estis.
2020. júl. 20. 05:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi

Nekem minden gyakorlatom igy telt le. A feleves gyakorlatot sem fizettek.

A legjobb egy teljes allasu ember munkajat vegeztem. Tobbszor gyomorideggel mentem be, hanytam.. de birni kellett

2020. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy ingyen csinálom, hanem az, hogy semmi tapasztalatom nem lesz így a szakmámban, mert nem azt csinálom. Gondolom nem véletlenül találták ki a képzések mellé a gyakorlatot.
2020. júl. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!