Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétköznapi tevékenységek...

Hétköznapi tevékenységek alatt gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Nincs időm és lehetőségem sportolásra, tudtok mondani olyan gyakorlatokat, ami jó hanyagtartás ellen, mobilizál, is olyan hétköznapi tevékenység KÖZBEN tudom csinálni, mint pl. leckeírás, iskolapadban ülés, hazafele sétálás, rendrakás, mosogatás, és ilyenek?

2016. ápr. 7. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mi a nemed?
2016. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13/lány
2016. ápr. 9. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen szabadidőd? Mondjuk estefele?
2016. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Estefele van, fél hét körül szoktam hazaérni. Olyankor 20 felülés, 20 hátizom, 10 fekvő meg gugolás. csütörtökön és pénteken van lyukasórám, olyankor futni szoktam.

De úgy érzem hogy nekem nem elég ennyi sport, ezért szeretnék olyat találni, amit tevékenységek közben is csinálhatok akár.

2016. ápr. 9. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlanám neked Péntek Enikő Zóna edzését. https://www.youtube.com/watch?v=N8QU9N2IxGg
2016. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!