Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukrász tanfolyamon 614óra a...

Cukrász tanfolyamon 614óra a kötelező előírt gyakorlat választtott cukrászdában. A gyakorlatért jár fizu?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jár
2020. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jár
2020. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen! Sőt, van ahol neked kell fizetni.
2020. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Hiába van lepontozva a 3., találkoztam már ilyennel én is.

Ne lepődj meg.

2020. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos, van ahol neked kell fizeti. Szoc gondozó és ápoló vagyok, nem cukrász, viszont a gyakorlaton találkoztam olyannal, aki mesélte, hogy jó nekünk, mert neki(k) fizetniük kell. Megjegyzem, a gyakorlati fizu azt hiszem nálunk 15 ezer körül volt. Év közben azt mondom, oké, mert heti egy alkalom... de nyáron, amikor egyhuzamban megyünk egy hónapig, hétvégét leszámítva, kevésnek találtam. Bár, másik iskolában 11 ezret sem érte el a pénz az egész hónapos gyakorlatért, szóval...


Mindegy, a lényeg, hogy kérdezd meg, mert ilyen is van.

2020. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!