Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten megyek forgalmi...

Jövő héten megyek forgalmi vizsgára, esetleg valami tipp? Hogy megy az egész?

Figyelt kérdés

Húzok egy vizsgaútvonalat, és azon kívül kell egyet a párhuzamos, a merőleges parkolásból bemutatni, valamint egy megfordulást (Y, egy ívben)?


Az oktatóm azt mondta, vagy egy nagy hiba, vagy 10 kis hiba egy bukás. Mik számítanak kis hibáknak? Ti nektek hányadszorra lett meg a jogsi? Miket hibáztatok?


Köszi előre is!


2020. júl. 24. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Húzol egy vizsgaútvonalat és egy parkolás+megfordulás kártyát.. (pl: Y és párhuzamos hatra parkolás) Szóval nem mindegyik megfordulás és parkolás lesz, csak egy-egy.

A nagy hiba ugye a piroson átmenés, ha az oktatódnak bele kell nyúlnia a vezetésbe, ha életveszélyes helyzetet csinálsz, nem indexszelsz, zebrán nem engedés át a gyalogosokat, Stb.

Kicsi hiba pl: későn veszed észre a táblát (de korrigálni tudod), nem nézel eléggé hátra, túl lassan/gyorsan mész, nem használod a tükröket sokszor, stb.

Nekem másodszorra lett meg.. parkolásnál nagyon ideges voltam és elfelejtettem indexelni amikor hátra tolattam (szóval egyszer csináltam csak és kettőt kellett volna).:/ Kisebb hibáim mindkétszer nyolc volt.. Hát amiket felsoroltam fixen voltak nálam..:D

Amúgy hülyeség, de elméletileg a piros szín a magabiztosság színe és nekem az összes ismerősöm pirosban ment vizsgázni és mindnek meglett😂 én csak a sikeres vizsgámon voltam pirosban, mert addig nem hittem ebben.. de persze ez csak valószínűleg az embert nyugtatja meg kicsit😂

Ha meglesz a vizsgád, akkor amúgy írd meg az eredményt! (Ha meglesz az eredményed, akkor majd még mondok valamit, csak nem a vizsgád előtt akarom) Ha még van kérdésed írd nyugodtan és sok sikert!!❤️

2020. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, grat a jogsihoz! Hát én nem vagyok túl bizakodó, szerintem 100%, hogy elsőre bukta, de megpróbálok beleadni mindent. Majd jelentkezem! :)
2020. júl. 24. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van minden hibalehetőség, egy ilyen lap lesz az oktatónál, a vizsga végén megkapod. Egyszer ajánlom elolvasni, és akkor meg van, hogy mik a kis hibák, illetve mik a nagy hibák.

Nálam a vizsgaútvonal része volt az adott megfordulás, és parkolás. Ha jól tudom, akkor csak egy parkolást kell csinálni, amely vagy merőleges, vagy párhuzamos, olyan nincs, hogy mindkettőt kell egy vizsgán belül.

2020. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam, és sikerült 3 hibavonallal! :)
2020. júl. 30. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:

(#1)

Uuu hát gratulálok!!🤗

2020. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mit akartál mondani még? :)
2020. júl. 31. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam privit:D
2020. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!