Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Úgy megyek forgalmi vizsgára...

Úgy megyek forgalmi vizsgára hogynem akarom elmondni senkinek hogy mikor vizsgázom még a barátomnak sem. Szeretnénk neki meglepetést okozni remélem sikerül. Egyedül akarom végig csinálni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kifejezetten javasolta az oktatóm, hogy ne mondjam el senkinek, mert az ő vizsgadrukkuktól csak még jobban fogok parázni, nagyobb stressz alatt könnyebben hibázik az ember. Szerintem jól teszed.
2019. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kollégáim előre vetítették, hogy majd véletlenül sok céges autó kerül az utamba és véletlenül sok gyalogos fog elém lépni. Amilyen ökrök megcsinálták volna, így egy szót nem szóltam, csak mikor már kézben volt a jogsi. :D
2019. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell reklámozni, ha nem akarod..

Bevallva-bevallatlanul ez egy védekezés is, sikertelenség esetére, de semmi gond, rengetegen csinálják.

Én sem tettem közzé mikor vizsgázok, úgy voltam vele nyugisabb az úgy.

2019. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyugodtabb is vagyok. Ma is voltam vetetni és nagyon nyugisan ment.
2019. okt. 2. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem terveztem senkinek elmondani...A suliban csak azt tudták, hogy rendesen vezetni voltam. Így senki nem zaklatott, hogy uuu átmentél?? És nem paráztam még jobban rá, hogy sok sikert, meg lesz az...stb...meg a sok tanács, hogy mire figyelj. Szerinte pont az kell, hogy kikapcsolódj előtte, és ne agyalj rajta annyit.
2019. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ-t elmondtam, mert be kell menni a megyeszékhelyre, és egyszerűbb, ha átvisznek. A forgalmit valószínűleg én sem fogom (munkahelyen biztos nem, de szerintem a családnak sem).
2019. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
66%
Csak úgy mehetsz ha előtte Facebookra posztolod....
2019. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. okt. 3. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Én eddig erre nem is gondoltam, de most hogy írod, lehet én se mondom senkinek.
2019. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a barátomnak és a családomnak, meg fent vagyok egy oldalon ahol csak kis közösség van akikekkel jóban vagyok, oda kiírtam. Azt is elmondtam amikor nem sikerült. Én úgy vagyok vele hogy engem kicsit megnyugtat ha valakinek elmondhatom, de ha téged zavar akkor ne mondd el előtte. A második vizsgámat már el kellett mondanom az egyetemen az egyik tanáromnak is, mivel a forgalmi vizsgám időpontja egybeesett a zh-val, de őt nem igazán érdekelte. Megengedte hogy utána írjam meg, de nem akarta megérteni. A forgalmin átmentem, a zh meg már engem nem érdekelt akkor :D Nagyon fáradt voltam és nem igazán tudtam a zh-ra koncentrálni. Amúgy a csoporttársaimnak nem mondtam el, facebookra meg instára csak akkor posztoltam ki amikor átmentem :D
2019. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!