Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételi esetén van...

Pótfelvételi esetén van állami finanszirózás biológia szakon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderul, amikor meghirdetik a potjelentkezeseket.
2020. júl. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem úgy van, hogy cska önköltségesre jelentkezhetsz?
2020. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag így szokott lenni, de elvileg nem. Én hallottam is tegnap olyat, hogy állami finanszírozásosra is lesz pótfelvételi. Itt is van:

[link]

2020. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem az adott szakhoz, hanem általánosságban: Semmilyen törvény, jogszabály nem tiltja az államis helyek hirdetését. Többnyire azonban ezek betelnek

a rendes felvételi eljárás során, ezért szoktak nagyrészt önköltségest hirdetni. De ha nem telnek be az államis helyek, szoktak pótfelvételin is államis helyeket hirdetni. Tavaly például így indult Orosházán is a gépészmérnök szak (Szegedi egyetem helyezte ki). Ott rendes eljárásban még nem is lehetett jelentkezni.

Idén már Kecskeméten a Gamf is jelezte, hogy lesznek államis helyek meghirdetve pótfelvételin.

2020. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!