Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha munkanélkül vagy (munkaügyi...

Ha munkanélkül vagy (munkaügyibe beregisztrálva) és közben próbálkozol álláskereséssel, kifizeti az útiköltséget a munkaügyi központ nekem utólag?

Figyelt kérdés

Azt tanácsolták nekem, h igazoltassam le a jegyeimet, ahová mentem állásinterúra, m kifizeti a mügyi nekem.

(Vidék és Pest távolság 5e Ft körül)

Járt már vki hasónló cipőben, tud nekem vki ezzel kapcsolatosan hasznos infóval, linkkel szolgálni?

Előre is Köszönöm szépen!


2010. aug. 3. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Én is most regisztráltam és azt mondták, hogy ha álláskeresés miatt kell utaznod, akkor azt visszafizetik, csak nem lehet 2napnál tovább maradni...szval ha 1-jén mész el, 3-án haza jössz azt még állják, de ha 4.én, azt már nem...hú remélem érted... :)
2010. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ez tök jó hír!

Remélem visszemnőleg is "érvényesíteni" tudom.

Jún végén voltam Pesten állásinterjún. Felvettem a kapcs.-t velük igy utólag,(habár amunka nem lett enyém) h leigazolnák-e utamat h ott voltam. (eltettem a jegyeimet) Ha minden igaz az igazolást lassan meg is kapom postán, aztán megyek a munkaügyibe vel.

2010. aug. 4. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!