Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy az eltén a...

Az hogy lehet hogy az eltén a nemzetközi gazdálkodás államilag finanszírozott szakán alacsonyabb a ponthatár mint az önköltségesen? A Corvinus mennyivel jobb ezen a szakon mint a többi egyetem?

Figyelt kérdés
Éppen nézem a nemzetközi gazálkodás szakot, és azt vettem észre, hogy az eltén az önköltséges szakra (410) több pontot kérnek mint az államira (400). Nem pont fordítva kéne lennie? Még az érdekelne hogy itthoni oktatásban az Elte a Corvinus és a BGE nemzetközi gazdálkodás szakában mekkora különbség van? (Melyik jobb/rosszabb, miben más pontokat figyelembe véve)
2020. júl. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg, kik tanítanak.

Lehet, hogy mindegyikben ugyanazok oktatnak keresztbe-kasul.

2020. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen, hiszen a ponthatár a jelentkezők száma alapján alakul ki.


Mikor én mentem jogra (ELTE) pont megegyezett a két ponthatár. Gondolhatod, hogy a falba verték a fejüket, akik az államit meg se jelölték, mondván, úgyse sikerülne...

2020. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vodafonelive ***** válasza:
Arra is kell ám gondolni, hogy ha nem maradt államilag támogatott féléved akkor csak önköltséges szakot tudsz megjelölni, mást nem.
2020. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!