Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha államilag finanszírozottra...

Ha államilag finanszírozottra jelentkeztem de nem férek bele az adott létszámba akkor automatikusan at kerülök önköltségesre vagy akkor esélytelen h valahogy is bejussak? Vagy potfeveteli?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha 2. helyen önköltséges van megjelölve, akkor arra mész.
2018. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igy mukodik. Ha pl.400 pont a ponthatar allamin, es neked ennel kevesebb pontod van, akkor nem kerulsz be,ha 400/több, akkor pedig felvesznek.

Ha onkoltsegeset nem jelolted meg, akkor oda nem tudnak felvenni.

Onkoltsegesnel is kulon ponthatar van.

Ami a jelentkezok pontszamatol fugg, igy csak talalgatni lehet egyelore.

2018. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És költségest mar sehogy nem tudom felvenni?semmilyen megoldas nincs?
2018. júl. 13. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Potfelvetelin tudsz jelentkezni, ha nem vettek fel sehova. De nem minden szakra es csak egyet jelolhetsz meg.
2018. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem, ha nem jelentkeztél külön arra is.

Felvenni pedig most már nem tudod az önköltséges párját, de pár napja még lehetett volna, mit csináltál eddig?


Pótfelvételivel lehet, ha sehova máshova nem jutsz be.

2018. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Későn olvastam... Július 11-ig az állami ösztöndíjas képzés költségtérítéses párját, ha indult ilyen, fel tudtad volna venni. Így, ha nem vettek fel sehova, pótfelvételi.
2018. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!