Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan munka ami nem...

Van olyan munka ami nem megterhelő nem is sokáig tart? Nem kell emberekkel foglalkozni? És kisvárosokba is el lehet végezni?

Figyelt kérdés

1 dolog jut eszembe hirtelen az a futár

tudtod még valamit?



2020. júl. 27. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Portás?
2020. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
portás? pont ez lenne a lényege hogy emberekkel foglalkozik.
2020. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem megterhelő nem is sokáig tart? Nem kell emberekkel foglalkozni? És kisvárosokba is el lehet végezni? ... futár"

Kinek mi a megterhelő... Nem mindenki bírná, ha egész nap jönni-menni kell. Egyébként meg emberekkel (is) foglalkozik. De hogyhogy nem tart sokáig? Ha nem akarod, nem csinálod sokáig, csak pár hónapig és kész, akkor nem tart sokáig...


"Portás?"

Mondjuk eléggé hasonlít a futárhoz bizonyos értelemben, de legalább nem kell egész nap talpalnia, így kevésbé megterhelő fizikailag. Viszont tényleg emberekkel kell foglalkoznia, valószínűleg még inkább, mint egy futárnak. Bár nagyon sok függhet attól, hogy hol portás.

2020. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Takarítás 4 órában
2020. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik unokatestvérem vállalkozó, kézimunkákat kell készíteni, ha jól tudom, heti húsz órában, de lehet, hogy többet is lehet dolgozni. Otthonról végezhető.
2020. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 1 internetes oldalt adok meg ha elolvasod hátha segít ( de mikor én rossz passzban voltam bedolgozói állást kerestem és úgy osztottam be az időmet ahogy akartam): Milyen munka illik hozzám? - Profession.hu

www.profession.hu › cikk › milyen-munka-illik-hozzam

2012. dec. 27. - Mit tegyen, ha nem tudja, hogy merre induljon el? ... Többen kérdezték tőlem az utóbbi időben, hogy mit lehet tenni, ha új területen ... a régit már unják, vagy úgy érzik, hogy sosem olyan munkát végeztek, ami nekik való. ... tartalmazza azt is, hogy milyen emberekkel szeret együtt dolgozni, milyen jellegű

2020. júl. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!