Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért egy gyökér paraszt...

Miért egy gyökér paraszt minden autós oktató?

Figyelt kérdés

Akárhány ismerősömmel beszéltem, mindenki panaszkodott az oktatójára, hogy beszólogat, ordibál, nem oktat normálisan, bunkó, flegma stb..

Nagyon kevés dicsérte, de azok általában valami rohadt drága helyre jártak.

Akárhova elmegy az ember és több százezer forintért vásárol egy terméket vagy szolgáltatást körbenyalják a seggét, az oktatóknál valamiféle alternatív valóság van és fordítva működik ez, szinte elvárják, hogy bocsánatot kérj, hogy zavarod őket, és megköszönd, hogy végzik a munkájukat.



2020. júl. 27. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nagyon unják, mindig ugyanazokat az útvonalakat bejárni. Ők már "csukott szemmel" tudnak ott mindent. A tanulók meg bénáznak.

De én se értem, ha nincs türelmük ehhez, akkor miért csinálják.

2020. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen volt, hogy oktatásra jártam. Minden osztálytársam panaszkodott a saját oktatójára, mert mindeképpen el akarták érni, hogy plusz órákat vegyenek. Nekem nagy szerencsém volt, kifejezetten kedves embert fogtam ki, elsőre át is mentem a vizsgán. Akkoriban ajánlgattam is őt mindenkinek.
2020. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ha olyan dolgot csinálsz amit most tanulsz meg az bénázással jár.

Akkor ha ilyen türelmetlenek, ki kell írni a honlapra, hogy csak olyan embereket várnak, akik fű alatt megtanultak vezetni.

Esetleg szakmát kell váltani, ha ennyire kiégtek.

2020. júl. 27. 16:54
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Az én oktatóm nagyon jó! Állítom a legjobb a városban.

Persze, kiabál ha hülyeséget csinálok sokadjára! De ok nélkül sosem kiabál.

Van, hogy egyáltalán nem. Hangulatfüggő.

Ha pl. Minden szuper nála akkor elkövethetem 50 perc alatt 10 szer ugyanazt a hibát, nem szól, sőt meg is dicsér a végén.

Ha meg valami nem oké aznap neki akkor nyugtalanabb. Ő is csak ember.

Mi minden órát azzal kezdünk, hogy megbeszéljük, ki hogy van, és a vezetést ehhez viszonyítjuk.

Általában nem tudok jól vezetni ha nyugtalan, lehetek akármilyen jó formában is.

Szinte barátok lettünk.

Bár sok órát vettem, nem gondolnám, hogy lehúzna. Áldott jó ember. A lelkiismerete nem hagyná. A sok órának mind mind haszna volt. 1 hét múlva vizsgázom, de örülök, még annak a levezetésre váró pár órának.

Egyetlen pluszórát sem érzek/ éreztem fölöslegesnek.

2020. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak alátámasztani tudom ezt a "mítoszt"; én olyat fogtam ki, aki még azt is jobban tudta, hogy belenéztem-e a tükörbe vezetés közben vagy nem... Meg azt is, hogy például nem akartam kirakni az indexet kanyarodásnál.

Ennek ellenére, ami a legjobban irritált benne, hogy a vezetési óra felét állandóan végigtelefonozta (mert olyan hűdefontos ember volt, hogy percenként hívogatták), és úgy mutogatott össze-vissza, hogy mit csináljak, aztán amikor nem azt csináltam, "amit ő mutogatott", akkor fel volt háborodva.

Csak azt sajnálom, hogy az első pár órán tényleg normális volt (legalábbis annak tűnt), jókat el is beszélgettünk néhány témában, aztán elborult az agya.

2020. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiváló oktatóm volt.

Türelmes, korrekt, kedves és profi.

Az első óra végén közölte, hogy elég lesz a 29 óra, holott ha valakinek, akkor neki érdeke lett volna az iskola tulajdonosaként pluszórákat vetetni.

Iker Tibor Úrról van szó, Kőszeg.

Az alkalmazottjáról anno már kevesebb jót hallottam.

2020. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó oktatóm volt, pár ismerősömnek szintén, de nálunk is megvan a gyökér kategória. Váltani kell, ha nagyon nagyon rossz.
2020. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem tudom ki az, aki turi, hogy igy viselkedjenek vele. Valtani kell. Lehet azert talalni normalisat, az en oktatom kivalo volt emberileg is es a munkajaban is, de rajta kivul is ismerek egyet kettot,akirol kizarolag jo hirek jonnek.
2020. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Amúgy szerintem mindennek két oldala van. Jogos, hogy ha már valaki fizet nem keveset akkor elvárná, hogy olyan legyen az ember. Viszont szerintem az oktatót is meglehet érteni, ő is ember, neki is van szar napja, sőt mindennap féllábbal a sírban van kb a tanuló bénázása miatt.

Az én oktatóm alapvetően türelmes volt, viszont volt, hogy benéztem egy jobb kezes utcát és ő fékezett bele, utána szépen félreálltunk és nem kicsit lecseszett, hogy mi van, ha jön valaki jobbról stb..de tök jogosan.

Minden hibázásnál tartott egy kisebb lecseszést és volt olyan, hogy majdnem sírva mentem haza, és ugyan ezt mondtam, hogy ha nem bírják az idegei váltson szakmát..Végül minden kiabálását megjegyeztem miért volt és el is mondta inkább okozzon nekem kb 10 percig szar hangulatot, mint hogy valami hatalmas hülyeséget csináljak, ami egy életre megmarad. Többször nem is rontottam el azokat a dolgokat. Elsőre sikeres forgalmi vizsgát tettem. A végére nagyon jóba lettünk, szinte baráti viszonyban váltunk el és néha beszélgetünk is. 22/L

2020. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont szerintem az oktatót is meg lehet érteni, ő is ember, neki is van szar napja, sőt mindennap féllábbal a sírban van kb a tanuló bénázása miatt."


Nem, nem lehet megérteni... Például ha elmész a fodrászhoz, és elßassza a hajadat, nem fogod megérteni, hogy neki "szar napja van". Ha pedig a kiégés szélén áll, akkor nagyon szépen lehet munkát/munkahelyet váltani, csak sehol nem fognak neki 5000-6000 forintot fizetni óránként, hogy ül a seggén és kocsikázgat, úgyhogy nagyon is elvárható, hogy akármilyen szar napja van, erőt vesz magán, és legalább ember módjára viselkedik, ha már tanár módjára nem tud/akar.

2020. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!