Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumba mit kell...

Egyetemi kollégiumba mit kell feltétlenül vinnem?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami, ami nem biztos, hogy eszembe juthat, hogy szükségem lesz rá a koleszban?

2020. júl. 28. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
2020. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
2020. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. júl. 28. 00:26
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Vízforralót alábecsülik!
2020. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a mikró volt nagyon fontos és előny volt hogy a sajátom
2020. júl. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját ágynemű, akkor is ha adnak. Ki tudja mit művelt benne az előző lakó. :D A vízforraló tényleg hasznos. Törülköző is volt már hogy otthon maradt nekem. Az összes ruhádat nem kell felvinni csak az adott évszaknak megfelelőt. Minimális főzőcucc (legalább egy levest vagy rántottát tudj megcsinálni. ) Én ilyen füzet meg ilyesmit nem cipelek mindenhol meg lehet venni. Töltők. Sokszor jól jön egy hosszabbító. Igénytől függően vasaló, hajszárító.
2020. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utp kábel, időben vedd meg, mert hiánycikk beköltözés előtt.

Nálunk többet nem volt wifi, mint volt, alap kellék (legalábbis ME-n).

2020. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat :)
2020. júl. 28. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy neked személy szerint mire van igényed és szükséged, illetve milyen a kollégiumi szobád kialakítása, felszereltsége. Szóval lesz-e egyáltalán saját konyhátok, fürdőtök és ezekben a helyiségekben mi adott és mi az, amit nektek kell megvenni. A szobában ugyanígy, csak az azért tuti van :D

Mikor olyan szobában laktam ahol volt konyha és fürdő is, akkor vittem a konyhás cuccokat (pl. lábos, serpenyő, fakanál, evőeszközök, tányérok, vágódeszkák, tároló edények, vízforraló, kávéfőző, pohár, bögre, konyharuha, alap fűszerek, melegszendvics sütő, mikró), a fürdős cuccokat (pl. tisztálkodó és kozmetikai cuccok amit használsz, törölközők, fürdős papucs, fürdőszobai szőnyeg, lavór, kis tükör) és a szobás cuccokat (pl. ágyneműhuzat, kispárna, pléd, szobai szőnyeg, kislámpa, tanulós cuccok-amit használsz, papucs, nyomtató, ruhák), takarítós és hasonló cuccok (takarítószerek, mosószer, mosogatószer és szivacs, felmosó és vödör, seprű, illetve ilyen alap fogyó cuccok mint papírtörlő, wc papír, szemeteszsák, légfrissítő...). Nagyjából ennyi jutott most hirtelen eszembe. Ami szerintem hasznos és megkönnyíti a pakolást, az a tároló dobozok/kosarak (mert könnyebb, praktikusabb, esztétikusabb mintha minden csak úgy szét lenne szórva), mappák és irattárolók (ugyanezen oknál fogva), tapadós/felakasztható fogas (pl. én a szekrényajtómra tettem) és jól jöhet a hosszabbító és/vagy elosztó is. Én azt mondom, hogy először csak a legszükségesebb dolgokat kell venni és/vagy vinni és majd menet közben kiderül mi kell még (pl. mi vettünk egyszer egy plusz polcot mert nem fértünk el, vagy lecseréltük a retkes zuhanyfüggönyt, nem volt wc kefe vagy pl. mikrót is azért vettünk mert nem volt és előtte nem is gondoltunk rá).

2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt, hogy be tudd szerezni, ha valami kimaradt. :)
2020. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!