Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Metu,BGE vagy Kodolányi?

Metu,BGE vagy Kodolányi?

Figyelt kérdés

Kommunikáció és médiatudományszakról lenne szó,sajnos kereskedelem és marketingre nem tudok jelentkezni,így ez a szak jöhet szóba. (Ha felvesznek,majd mesterképzéssel akarom mindenképp befejezni.)

Nem tudom ezeken a sulikon milyen a képzés. Volt,hogy olvastam olyat is,hogy számít a suli,hogy hol van elvégezve,így azért ez is egy opció,de az elsődleges,hogy hol tanítják meg a legjobban,és hol nem szivatnak feleslegesen.

A szavazáshoz érveket,hogy miért az a suli,az fontos lenne,ha van esetleg időtök írni.



2020. júl. 28. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Metu
BGE
Kodolányi (erről a suliról meg tényleg nem tudok semmit,nagyon megköszönném hozzá az érveket,ha valaki ezt jelöli)
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A három közül egyedül a BGE színvonalas egyetem. A másik kettőre semmiképpen ne menj. Azok ilyen gagyi diplomagyárak, amiknek semmit nem ér a papírja. A BGE viszont nagy múltú intézmény.
2020. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. júl. 29. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán hallottam eddig jókat a METU-ról, Kodolányiról meg konkrétan semmit sem. Én is a BGE-re mennék.
2020. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

METU, Kodolányi az egyetemek legalja.

BGE a legjobbb egyetemek közé sorolható.

Mindenképp ezt válaszd, a tanárok normálisak, az órák viszonylag érdekesek. A HÖK vonalat viszont ott kerüld el jó messzire, a butácska libák gyűjtőhelye, akik teljesen életképtelenek.

2020. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A BGE lett a nyerő:) (benne voltam amúgy is biztosabb a megérzések alapján is)

Köszönöm a tanácsot is!:) Szerintem amúgy is megfogadtam volna,de így meg aztán végképp😂

2020. aug. 17. 09:51
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát a bge elég nagy szar lett, még a metu is jobb, de majd te is megtapasztalod :D
2020. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%
Milyen tapasztalaitok vannak a METU-ról, hogy ennyire rossznak tartjátok, vagy szerintetek miért annyira rossz?
2020. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Edem0673 válasza:
Mi a véleményed a BGE-ről végül így 1 év után? Én is hasonló helyzetben vagyok, nézegetem a Kodolányi és a BGE gazdálkodás és menedzsment szakjait, nem nagyon tudok dönteni. Pannon egyetem mérnöki karáról jelentkeznék át és nem szeretném hogy hasonlóan szopatós helyzetbe hozzam magam ismét 😅
2021. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok segíteni,mert nem mentem aztán az online oktatás miatt beiratkozni:/

De a BGE-ről azóta sem hallottam rosszat sem ismerősöktől (akik gazdaságisak),sem másoktól,úgyhogy szerintem az a biztosabb😬

2021. máj. 27. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Bge színvonaltalan

Elte, Bme esetleg Corvinus

2021. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!