Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SZOMBATHEL...

Antiromania kérdése:

Mi a véleményetek a SZOMBATHELYI Premontreiről. Akit ide vettek fel írjon hátha ossztálytársak leszünk? : )

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a SZOMBATHELYI Premontreiről.Akit ide vettek fel írjon hátha ossztálytársak leszünk?:)
2010. aug. 3. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
kombathely leglenézettebb gimije. csak azok járnak oda, akik nem fértek be máshova, de mindenképp gimnáziumba akarnak tanulni.
2010. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, hallottam róla jókat is, rosszakat is.


A diákok általában szeretik, ahogy hallom. Viszont eléggé lenézett, ebben igaza van az elsőnek, és a legnagyobb probléma az, hogy úgy tudom, nagyon sok a balhés diák. Igaz, elviekben egyházi suli, de hát ugye ez a 14-18 éves diákokat nem igazán érdekli, a nagy többség nem azért megy oda, mert érdekli a vallás, hanem mert ide vették fel. És állítólag vannak problémák az alkohollal, sulin belüli cigizéssel, de esetenként még a droggal is!

Én is elég sok zűrös kinézetű fiatalt látok arrafelé.


A tanítás színvonaláról annyit, hogy Szombathelyen a Bolyai a legjobb, utána NLG majd KDG, a gimnziumok közül tényleg talán a Premo a legrosszabb, de úgy hallom zárkóznak fel rendesen, szóval szerintem a tanítással nem lesz gond.


Nekem nincs közöm a Premohoz, ezeket a dolgokat is csak úgy hallottam, szóval ne támadjatok le. :) Nekem konkrétan semmi bajom a sulival, több barátom is oda jár(t).

2010. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerettem oda járni.
2011. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!