Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eleve önköltségesnek meghirdet...

Eleve önköltségesnek meghirdetett, csak ebben a formában létező szak esetén államira kerültem?

Figyelt kérdés

Kb. júniusban jött egy levél, hogy mivel nyilvántartásuk szerint önköltséges vagyok, kitölthetek egy kérvényt, hogy államira kerüljek. Ki is töltöttem, de kételkedtem benne nomeg az átlagom se annyira jó, sokaknak jobb, akikkel beszélgettem.


Pár napja pedig jött a rendszerüzenet, hogy a finanszírozási formám megváltozott, állami lett.


Mi a csapda?

Létezik ilyen?


Más lenne a helyzet, ha csak önköltségesre jutottam volna be vagy ha pótfelvételizek (amúgy pótfelvételiztem :D ).

Viszont ebből a szakból kimondottan csak fizetős _létezik_.


2020. júl. 31. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valami hittudományi képzés? Akkor van ilyen.
2020. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!