Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott után szintemelő,...

Előrehozott után szintemelő, hogyan lesz?

Figyelt kérdés

Ha októberben előrehozott, középszintű érettségit teszek, de utánna májusban szintemelp ő vizsgát is rakok, akkor a felvételi során mindenképpen az emelt szintű eredményemet fogják a kettő közül számolni vagy azt, amelyikkel jobban járok (pontszámilag)?

Azt tudom, hogy mint a kettő bekerül valamilyen módon a bizonyítványba.


2010. aug. 3. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt fogják amelyikkel jobban jársz.
2010. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészen biztos vagy benne vagy csak gondolod pl az alapján, hogy a két pontszámítási rendszer közül is a kedvezőbbet válasszák?
2010. aug. 4. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Amelyik jobb neked. Ha rosszabb az emeltszintűd, mint a közeped, de a plusz valahány ponttal amit az emeltre kapsz jobbat hoznak ki, akkor az emeltet számítják.

Ha rosszabb az emelted a pluszpontokkal is, mint a közeped, akkor a közepet számítják.

2010. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából, nem igaz hogy a jobbat számítják be mert az érettségi bizonyítvány alapján számolják ki és ott csak egyszer írnak be egy tárgyat.


Én letettem egy közép és egy emelt angolt is és nekünk határozatot kellet írni melyiket írják be az érettségi bizonyítványomba.

2010. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.


De a másik sem veszik el csak arról egy külön lapot kapsz hogy megcsináltad csak igazából érdemesebb a jobb eredményt beírni mert így nem kell külön küldözgetni az eredményeket.

2010. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tűnik egységesek a vélemények.


Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!