Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Modulo adategyeztető űrlap és...

Modulo adategyeztető űrlap és a szociális helyzetfelmérő űrlaphoz jó ez a csatolmány?

Figyelt kérdés
az adategyeztető űrlap tartózkodási helyet igazoló dokumentumot kér, a helyzetfelmérő pedig az önkormányzat által kiállított lakcímigazolást. Ez a kettő ugyanaz? Ma bementem a helyi önkormányzatba és átküldtek az okmányhivatalba e ügy miatt és olyan papírt kaptam, hogy hatóságí bizonyítvány ösztöndíj igényléséhez, és azt szeretném megkérdezni, hogy akkor ez jó rá? Mivel bent az irodában azt mondták, hogy ez kell

2020. aug. 3. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Szerintem az elsőre (adategyeztetőhöz elég a lakcímkártya), a másikhoz pedig, mint írtad, lakcímigazolás, a kettő nem ugyanaz, a lakcímigazolás egy A/4 méretű nyomtatvány, amin fel van sorolva az összes egy lakcímen élő rokonod, tehát pl. anyukád, apukád, tesóid, stb. Az a hatósági bizonyítvány gőzöm sincs mit akar jelenteni, de ha az nem olyan, hogy lakcím, alatta felsorolva, hogy:


Kiss István (szül: 1973.05.08.)

Kiss Istvánné Kovács Gizella (szül: 1976.08.12.)

Kiss Rebeka (szül: 2001.02.02.)

...

akkor nem hiszem, hogy el fogják fogadni.


Ezen az oldalon viszont találsz egy listát, ahol leírják, hogy mire mit fogadnak el:


[link]


Igazoláslista:

[link]


Az első linken még több hasznos infót találhatsz a kitöltéssel, illetve a pontrendszerrel kapcsolatban is. :D

2020. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!