Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TB és Bérügyintéző OKJ képzést...

Darth Meow kérdése:

TB és Bérügyintéző OKJ képzést melyik oktatási központban érdemes elvégezni? (Budapest)

Figyelt kérdés
Pozitív-negatív vélemények egyaránt érdekelnek. Az EFEBről láttam sokan rossz tapasztalattal vannak. Én még a Pallas 70-et, Pannonkincstárt valamint a novoschoolt néztem.

2020. aug. 4. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam. Az általad említett három iskola közül az egyikben kezdtem el a tanfolyamot, de utólag nagyon megbántam. Nem tudtam befejezni, mert kisbabám született. Amikor folytatni akartam csak az EFEB indított ilyen képzést, ezért ott folytattam, azaz kezdtem el előről. Nagyon nem bántam meg, rengedet új dolgot tanítottak, amit a másik helyen nem. Még ez a szerencse, mert a vizsgán is kérdezték. Nekem csak jó tapasztalataim voltak.

2020. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem ezt a tanfolyamot csináltam, de az EFEB-nél voltam. Szerintem korrektek és azt tanítják meg kompletten, amit egy normál OKJ-n tanulsz meg. Nem véletlenül lehet utána a "házi" vizsga mellett egy OKJ vizsgát letenni, amiért már állami bizonyítvány is jár.
2020. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!