Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TB és bèrügyintèző szakot...

TB és bèrügyintèző szakot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha csak az egyiket?

Tapasztalat nélkül nem volt nehéz munkát találni?



2020. jún. 21. 21:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Elvegeztem. Sehova nem vettek fel mert nincs gyakorlatom. Ennek 6 eve, azota teljesen mas munkakorben helyezkedtem el
2020. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is gondolkodtam rajta mert mindenhol azt olvasom, hogy milyen nagy a kereslet rá. Csak most néztem álláshirdetéseket és abban látom hogy kell mindenhol X év tapasztalat.
2020. jún. 21. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sok ilyen álláshirdetés van, de sajnos mindenhova 3-5 év tapasztalat kell. Próbáld meg, veszíteni nem veszíthetsz vele. Azért sokszor előfordul az is, hogy a cégek keresik fel az iskolákat, hogy adjanak valakit aki jól teljesített. Arra vigyázz, hogy ne ilyen gyorstalpaló hülyeségre menj, mert az csak pénzkidobás, nem tanít meg semmire.
2020. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Át gondolom még csak az baj,hogy ha tapasztalatot kérnek mindenhová és nincs ezen a téren akkor fölöslegesen dobom rá ki a pénzt mivel ez nincs ingyenes formában
2020. jún. 22. 18:17
 5/6 ZSzV válasza:
Kedves Kérdező! Hogy döntöttél? Elkezdted? Ha igen hol? Köszi
2021. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el végül.
2021. jan. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!