Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi jelentkezés! Aki...

Kollégiumi jelentkezés! Aki tapasztaltabb tudna segíteni? Hogyan igazolhatom a lakóhelyem és az egyetem közötti távolságot?

Figyelt kérdés

A pályázatban ezt írják: "A kollégiumba történő jelentkezéshez kötelező csatolni

- közlekedési társaság igazolása, mely tartalmazza az adott távolságot km-ben

vagy

- menetjegyek (eredeti)"


Rákerestem és a MÁV honlapján és nincs erről semmilyen információ, ráadásul ők minden megkeresésre 30 napon belül válaszolnak. Most csak ezért vegyek egy vonatjegyet, ezzel igazolva, hogy honnan járnék be? Vagy elfogadnak egy régi jegyet is?


Valaki, aki hasonló helyzetben volt, tudna segíteni? Hálásan megköszönném!



2020. aug. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
bemész egy vasútállomásra, jegyiroda leigazolja.
2020. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a MÁV-ot, ők kérték, hogy e-mailben írjam meg a lakóhelyemet és az egyetemvárost, és ha kell, papírosan is postázzák. Már meg is jött, nagyon segítőkészek ebben a tekintetben, úgyhogy megér egy próbát.
2020. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!