Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KREATÍV/TAPASZTALT válaszolók!...

KREATÍV/TAPASZTALT válaszolók! Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Szóval teljes továbbtanulási válságban vagyok. Tanácsokra, ötletekre lenne szükségem. Nyugodtan írhattok ritka, egyedi foglalkozásokat, olyanokat, amik inkább hivatásként szolgálnak, és olyanokat is, amikkel mocskosul gazdaggá keresheti magát az ember, meg olyat is, amihez szervesen kötődik az utazás. Az érdeklődési köröm nagyon széles. (Ez alól a technikai/műszaki dolgok képeznek kivételt és a gazdaság is rizikós. Bármi más jöhet!) Fontos: a kérdés külföldön való elhelyezkedésre vonatkozik! (Egyébként ti melyik országot javasolnátok?)

2012. jún. 16. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3D Artist? USA!
2012. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

fogtechnika USA

diplomás ápoló(- idősgondozó)Svájc, Ausztria

2012. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem elég csak az érdeklődésed, hanem fontosak a képességeid is a választásban, sőt! Alapvetően meghatározza, mi legyél, hogy mire vagy képes! Hiszen hogy lehet egy olyan munkát szeretni, amiben nem vagy jó?


Döntsd el, fedezd fel, hogy inkább humán- vagy reálbeállítottságú vagy-e; mely tantárgyak érdekelnek, miben vagy jó. Azután dönts. Mert egy olyan kérdést tettél fel, amire ezer féle válasz lehet.


Mellesleg hány éves vagy?

2012. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Ami azt illeti, úgy vettem észre, hogy csak a saját hozzáállásomtól függ, hogy miben vagyok jó. A humán könnyebben megragad, de nem jelenti azt, hogy jobban is érdekel. (Pl. Idén magyarból a tavalyi ötösöm ellenére sikerült hármast összehoznom, a matekom, fizikám és bioszom viszont négyes lett különösebb erőfeszítések nélkül. A zenével és a képzőművészettel nem kell nagyon erőlködnöm, az minden gond nélkül ötös. (Művészeti iskolákba jártam.)
2012. jún. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!